Yükleniyor..

Karar Destek Yönetimi

Karar destek yönetim sistemi ile yöneticiler için karar vermek artık daha kolay.

KISA AÇIKLAMA

Yöneticiler artık sıkıcı görünümlü raporlardan ve ve aşırı ayrıntılı tablolar yerine 3d Grafikler ve animasyonlu geçiş efektleri ile Dokunmatik ekranlarda çalışan yazılımımızla daha hızlı ve kolay denetleyerek karar alabilecekler.

proje ile ilgili bilgi iste

KARAR DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

HIZLI KARAR, DOĞRU STRATEJİ VE YATIRIM İÇİN

Karar Destek Yönetimi, yöneticilerin karar verme sırasında bilgisayardan destek alabilmelerine olanak veren yönetim sistemidir.

Karar Destek Yönetimi ile yoğun ve karmaşık veriler, probleme göre modellenip daha anlaşılabilir düzeylere indirgenebilmiştir. Bu sayede verilerin daha gerçekçi ve kolay yorumlanabilmesini sağlamaktadır.

Karar Destek Yönetim Sistemi Belediye otomasyon sistemleri içerisinde yer alan bilgilerin ilgilisine göre özelleştirilerek analizlerin yapılmasını kolaylaştıran bir sistemdir.
Veri tabanı madenciliği ile ulaşılan bilgiler ile karar alıcılara, geliştirilecek projeler ile ilgili karar almada yol gösterir.

Veriler görselleştirilerek daha anlaşılır hale gelir ve istenirse dokunmatik ekranlar vasıtasıyla online bilgiye ulaşılarak sunumlar yapılabilir.

İş zekası çözümüdür.

diğer projeler