Yükleniyor..

Sıramatik Sistemi

KISA AÇIKLAMA

Yenilikçi görünümü ve teknolojisiyle tüm temel sıramatik sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayan, dış görünüşü dilediğiniz gibi kişiselleştirilebilen, kurumsal imajınıza uyum sağlayacak dokunmatik sıramatik sistemidir.

proje ile ilgili bilgi iste

Sıramatik Sistemleri Kullanım Alanları

Resmi ve Özel Hastane Müracaat Kayıt Birimleri, Bankalar, Belediye birimleri, Resmi Dairelerde sıra yoğunluğunu rahatlatmak ve düzen içinde akışını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Giriş bölümüne yerleştirilen kiosk bilet makinaları, kuruma gelen vatandaşların ilgili grup için bir sıra numarası alarak işlemlerini yaptırmaları için kullanılır. Metal dekoratif bir konsol üzerinde 17 inc LCD dokunmatik ekran bulunur. Ekran üzerinde ilgili gruplar için sıra alma butonları bulunur. Aynı zamanda sistem-network merkezi görevini üstlenerek, kendisine bağlı sıramatik modüllerinin haberleşme trafiğini yönetir ve enerji-data santralinin açılmasını sağlar. Çok gelişmiş bir trafik yönetim yazılımına sahiptir. Tüm parametreler, üzerinde kiosk modülü modunda çalışan Q-Network işletim yazılımı ile yapılır. İçerisinde sıra sistem networkünü yöneten bir router bulunur. Çağın standartlarına göre bir işlemci ile desteklenir. Opsiyonel olarak manyetik kart okuyucu, barkod okuyucu, RFID kart okuyucu takılabilir.

diğer projeler